Aplikacja iJaworze

10 marca 2020

Aktualizacja 10.03.2020r. – – –

Aplikacja iJaworze

https://ijaworze.net/

Najnowsze informacje i komunikaty zebrane w jednym miejscu dotyczące lokalnej sytuacji epidemiologicznej . Uruchamiamy pilotażowo system alertów – powiadomień, SMS, e-mail do mieszkańców o komunikatach Urzędu Gminy. Zobacz filmy instruktażowe jak to działa? Jesteś mieszkańcem Gmina Jaworze zarejestruj się i przyłącz do pilotażowych testów i bądź na bieżąco z sytuacją.


Aktualizacja 21.01.2020r. – – –
iVoting realizuje pierwsze wdrożenie pilotażowe w Gminie Jaworze. Aplikacja iJaworze wykonana w technologii PWA dostępna na iOS, Android i Windows umożliwi prowadzenie konsultacji społecznych, komunikacji dwukierunkowej z mieszkańcami. Plany na ten rok to wprowadzenie uwierzytelnienia użytkownika pod kątem zamieszkania w Gminie Jaworze poprzez open banking oraz „podpięcie” blockchain pod aplikację.

Rozwiązanie dla samorządów będzie sprzedawane w zupełnie nowej, jak na polski rynek formule – „brandowana aplikacja społeczna”. Samorządy zainteresowane rozwiązaniem poniosą jedynie niewielki koszt wdrożeniowy związany z brandingiem aplikacji. Podstawowe funkcje związane z głosowaniami i komunikacją są bezpłatne i będą wspólne dla każdego wdrożenia. Modułowa budowa umożliwia „podpinanie” dodatkowych e-usług wg potrzeb samorządu, które są odpłatne w niewielkich abonamentach.

#startup#gminajaworze#ivoting#blockchain
www.ijaworze.nethttps://bitcoin.pl/blockchain-pomoze-polskiemu-samorzadowi-w-glosowaniach/


Aktualizacja 19.08.2019r. – – –
iVoting rozpoczyna pierwsze w Polsce testy aplikacji do głosowania przy użyciu technologii blockchain we współpracy z Jednostką Samorządu Terytorialnego – Gminą Jaworze. W najbliższym czasie zostanie przeprowadzony test uwierzytelnienia kluczy cyfrowych głosujących oraz prosty sondaż lokalny z wykorzystaniem algorytmu protokołu VoteCastle.


Gmina Jaworze przystąpiła do testów wdrożeniowych naszego blockchaina. Pierwszy w Polsce serwer node zamontowany w serwerowni Jednostki Samorządu Terytorialnego.#jaworze #blockchain