Wójt i społeczność gminy Jaworze zadowoleni z wdrożenia naszej aplikacji

24 marca 2020

Uruchomiliśmy pilotażowo aplikację ijaworze.net Teraz, dzięki niej Wójt Gminy Jaworze, Radosław Ostałkiewicz może pewnie i bez obaw zasięgać po opinie mieszkańców i to  niekoniecznie pod formalną postacią konsultacji społecznych, czy też  drogich referendów lokalnych.

O tym jak to się wszystko zaczęło przeczytasz tutaj

Dzięki dostępnym w naszej aplikacji modułom  alertów, powiadomień i bezpośrednim kierowaniu do mieszkańców SMS i  e-maili, możliwe jest bieżące komunikowanie o lokalnej sytuacji i zagrożeniach spowodowanych epidemią wirusa Covid-19.

Zobacz filmy instruktażowe jak proste jest instalowanie aplikacji przez użytkownika :

i obejrzyj film z wypowiedzią Wójta jak nasza aplikacja sprawdza się w Gminie Jaworze